RF Rekondice a Fyzioterapie Poděbrady

Reference

V listopadu 2013 za mnou přišel klient pro občasnou bolest ramen a zad. Podologické vyšetření klenby nohou odhalilo špatné držení nejen nohou, ale i celého těla. V takovémto stavu úraz na sebe nenechal dlouho čekat a byl tu výron kotníku!

Následovalo 8 terapií a VÝSLEDEK? - SLOVY ZDRAVÉHO KLIENTA: " Je to paráda, v sobotu na závodu jsem si zaběhl svůj rekord a dneska na triatlonu úplně super, oproti předešlému triatlonu zlepšení o 15min, a vůbec mě nebolí nohy a kotníky krásně drží. Velký dík také patří tobě, protože bez tebe by mi to takhle nešlo, takže velký respekt před tvou prací!"

Obrázek

Z naší korespondence:

Dobrý den Ivo,
chtěla jsem vám touto cestou moc poděkovat, protože jste mě svým umem a znalostmi vrátila do běžného, ale i sportovního života. Již včera jsem se cítila dobře a dnes mohu říct, že s minimálními příznaky bolesti jsem si byla již vyklusat. Stále nosím teplý návlek, pravidelně cvičím a vypadá to velmi dobře. Nechci to zakřiknout, ale napsat vám to musím, protože to tak je.

Moc děkuji a koncem září bych se opět objednala.
Pěkné pozdní léto, O.F.

Dobrý den paní Vláčilová,
chtěla jsem vám poděkovat za zprovoznění mého kotníku. Do týdne od mojí návštěvy u vás jsem cítila pozitivní změny a momentálně jsem téměř bez jakýchkoliv bolestí. Kotník vydržel i velké zátěže - dlouhý běh po tvrdém povrchu, takže moc děkuji.

S pozdravem a hlavně přáním, ať máte plno spokojených klientů jako jsem já :-D.
O.F.

Stažením svalů pánevního dna dochází ke snížení metabolismu v malé pánvi a tím vznikají problémy gynekologického rázu - potíže s otěhotněním. Řešením je terapie dle Mojžíšové! Je krásné, když se práce, kterou vykonáváte, daří. Né každá maminka pošle zpětnou vazbu, proto za slova psaná níže děkuji!

Hezký den paní Vláčilová,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za pár lekcí cvičení s vámi, i těch pár cviků mi pomohlo k tomu, že se mi konečně podařilo otěhotnět :-) nyní jsem ve 31. týdnu a chtěla jsem se Vás zeptat, jestli nemáte náhodou zkušenosti s nějakými cviky, které by mi pomohly k tomu, aby se miminko otočilo do správné polohy k porodu.
 
Moc děkuji za ochotu a přeji pěkný zbytek dne
M.D.

Obrázek Skolioza může vzniknout v jakémkoliv věku, pro úspěšnou terapii je však nutné, jak rychle dokáže být diagnostikována. Skolioza totiž může pramenit i z chybného postavení dolních končetin.

...
P.S. Ani nevím, zda Vám dcera poděkovala, když byla na kontrole skoliozy s korzetem, lékaři jí vzali ortopedické vložky a ptali se, co má za speciální cvičení, že se jí ty nohy velmi zlepšily. DĚKUJI

A.P.


Dear Mrs Vlacilova,
Me and Jolanta WIśniewska were your students in PNF classes last year from Erasmus programe. Right now we are in Dublin and we have a traineeship with top athletes and we deal with sport injuries. You might be surprised that we are writing to you but we would like to say thank you (again) for teaching us. We really appeciate that you have put so much effort into giving instructions to the 'patients' while doing paterns. Than it was difficult, but now when we train with 'real people' it is easier because of your lessons. Also studying all the muscles in english is very useful nowaday :) So once again THANK YOU VERY MUCH. You are a very good teacher and keep it that way :) It was pleasure to cooperate with you.

Best regards,
Jolanta Wiśniewska
Joanna Gryta